برای سفارش کتاب های نایاب اینجا کلیک نمایید
ادبیاتباستانیتاریخچهزندگی نامهفلسفهکتاب

دانلود کتاب مرگ سقراط

کتاب این مطلب از سایت مرگ سقراط از شاعر و ادیب و سیاستمدار فرانسوی لامارتین است . وی در این سروده به صورت بسیار زیبایی مرگ سقراط را به قلم کشیده و این اتفاق را از دیدگاه و سبک فلسفی مورد بازبینی قرار داده.این کتاب ترجمه ذبیح الله صفا است .کلبه دانشی های عزیز جهت دانلود کتاب های درخواستی خود به بخش سفارش رجوع فرموده و سفارش خود را ثبت کنید .

بخشی از کتاب :
ولی با تمام کیفیات اندوه جهان مادی را به هیچ وجه یارای تاثیر در فیلسوف نبود! چشمانش که بعالمی دور از ما دوخته بود گفتی بخواندن چیزی مشغول است . لبانش که تبسمی شیرین و پر لطف داشت اند کی باز بود چنان که گفتی سر تکلم دارد .گوشش سخنان دوست نامرئی را می شنید ،موهایش که از ورزش نسیم پاییزی بحرکت در آمده بود بر سرش تاجی رنگ پریده ترتیب میداد و سپس بر اثر حرکت نسیم بامدادی تارهائی از این پیشانی که معرف روح بزرگ او بود آشکارا دیده می شد …دوستانش در حالیکه دیدگان را بدقت بر پیشانی باشکوه و چشمان وی که از نگاه آسمان با نمی ایستاد …

دانلود منظومه مرگ سقراط لامارتین

مرگ سقراط

******************************************
*********کتاب پیشنهادی*******

فلسفه فلوطین
فلوطین متولد ۲۰۴ یا ۲۰۵ میلادی است که در مورد زادگاهش بسیار نظرات مختلفی وجود دارد بسیاری او را اصل یونانی می دانند بسیاری او را اهل مصر می دانند بسیاری می گویند اهل اسکندریه است و بعضی ها هم نظرشان بر این است که او یونانی است اما برای زندگی کردن مصر را بر گزیده است.اسکندر در آن زمان مرکز علم را به اسکندریه برد در آن زمان دو بار کتابخانه ی مشهور به آتش کشیده شد به همین خاطر اطلاعات زیادی در آن زمان در دست نیست در آن زمان فلاسفه و دانشمندان اسکندریه بر خلاف آتنی ها علاقه ای به نوشتن آثار خود نداشتند زیرا علم را چیزی فقط برای رشد فردی می دانستند اما فلوطین استثنا بود به اسرار شاگردانش دست به نوشتن تفکرات خود زد….(دانلود کتاب فلسفه فلوطین ) .
******************************************

**شناسنامه کتاب**
*نام: مرگ سقراط
*نویسنده: لامارتین
*مترجم: ذبیح الله صفا
*تعداد صفحات: ۳۹
*نوع فایل: pdf
*حجم فایل: ۱٫۵ مگابایت

لینک های دانلود

***** گزارش خرابی یا کپی رایت *****

در صورتی که لینک دانلود خراب است یا شما صاحب اثر هستید و اشتباه کتاب شما در سایت قرار گرفته از طریق تماس با ما به ما اطلاع دهید

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است ازطریق ارسال پیامک به شماره 09365692210 طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.kolbedanesh.com ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

جلال

جلال یاکشی کارشناس مهندسی نرم افزار هستم . برنامه نویسی و مباحث تجارت الکترونیک از علایق همیشگی من بوده و هست و سعی دارم با استفاده از این دانش گامی در جهت بهبود و ترقی بردارم.
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن