برای سفارش کتاب های نایاب اینجا کلیک نمایید
اقتصادجزوهدانلود کتابعلوم انسانی

دانلود رایگان جزوه کارآفرینی

همراهان گرامی کلبه دانش در این مطلب از سایت کتاب کارآفرینی با قابلیت جستجو و کپی را به صورت رایگان در دسترس شما عزیزان قرار داده ایم .برخی از مبانی و کلیات کارآفرینی در قالب سرفصل های مذکور به خوانندگان گرامی عرضه شده است:/ کارآفرینی؛ گذشته، حال و آینده / تعاریف و مفاهیم کارآفرینی / تمایز کارآفرینی از سایر مفاهیم مشابه / فرایند کارآفرینی / انواع کارآفرینی / کار آفرینان زاده می شوند
و یا تربیت می شوند؟ همانگونه که مالحظه می شود، هدف اصلی این سرفصلها این است که در قالبی مختصر، به ارائه برخی از مطالب عمومی و کلی در زمینه کارآفرینی بپردازد. انتخاب این مفاهیم به گونه ای صورت گرفته است که از ارتباط مناسب با بخش های بعدی کتاب برخوردار باشد و ذهنیت خوانندگان محترم را برای مطالعه و بهره برداری مناسب از فصول و بخش های بعدی کتاب آماده بر نماید. کلبه دانش مرجع دانلود کتب و جزوات نفیس .


_بخشی از متن :

همواره در سوال مهم درباره حیطه های رفتار انسانها وجود دارد: سوال اول انسانها چه کارهایی را انجام می دهند یا انجام نمی دهند؟ این سوال همواره در مختلف علوم انسانی، توجه زیادی را به خود جلب کرده است و مطالعات زیادی در موف مختلف بر اساس این سوال انجام شده است. اما سوال دوم که از اهمیتی به مراتب فراتر از اول برخوردار است و در عین حال، بیشتر مورد غفلت واقع شده است این است: چرا انسانها کارهایی را که انجام می دهند، انجام می دهند و یا چرا انسانها کارهایی را که انجام نمی دهند انجام نمی دهند؟ این سوال دوم، که ناظر بر چرایی انجام دادن یا ندادن کاری توسط انسان است ابه الیه انگیزشی رفتار او بر می گردد و از اهمیت شایانی در مطالعات علوم انسانی برخودار است.
بر این مبنا، حیطه های مطالعه نشده و ضروری زیادی در این حوزه وجود دارند که در ذیل به برخی از آنها اشاره می شود و شناسایی دلایل اهمیت و ضرورت توجه به کارآفرینی آموزشی در ایران: شناسایی این دلایلاز آن جهت مهم هستند که توانند انگیزه محققان و دست اندرکاران کارآفرینی آموزشی را نسبت به این موضوع بسیار مهم بیشتر جلب نمایند. البته در این زمینه مطالعات زیادی در کشورهای مختلف دنیا صورت گرفته است ولی شناسایی این دالیل به صورت بومی و با در نظر گرفتن شرایط خاص کشورمان، می تواند نتایجی دقیق تر و قابل اتکاتر به همراه داشته باشند. البته مناسب است که عالوه بر شناسایی این دالیل، نسبت به تعیین میزان اهمیت آنها نیز اقدام شود چون مطمئنا همه این دلایل از میزان اهمیت ثابت و یکسانی برخوردار نیستند. و مطالعه دلایل پدید آورنده هر کدام از…. .

دانلود جزوه کارآفرینی

دانلود رایگان جزوه کارآفرینی

***********************


مطلب پیشنهادی
دانلود رایگان جزوه انسان از دیدگاه اسلام

فهرست عناوین :

فصل اول. کلیات انسان شناسی در اسلام

فصل دوم. مکاتب انسان شناسی غربی

فصل سوم. مبانی انسان شناسی در اسلام

فصل چهارم. مفاهیم انسان شناسی اسلامی

فصل پنجم. انسان کامل در اسلام


لینک های دانلود

***** گزارش خرابی یا کپی رایت *****

در صورتی که لینک دانلود خراب است یا شما صاحب اثر هستید و اشتباه کتاب شما در سایت قرار گرفته از طریق تماس با ما به ما اطلاع دهید

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است ازطریق ارسال پیامک به شماره 09365692210 طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.kolbedanesh.com ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

جلال

جلال یاکشی کارشناس مهندسی نرم افزار هستم . برنامه نویسی و مباحث تجارت الکترونیک از علایق همیشگی من بوده و هست و سعی دارم با استفاده از این دانش گامی در جهت بهبود و ترقی بردارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن