برای سفارش کتاب های نایاب اینجا کلیک نمایید
ادبیاتباستانیدانلود کتابکتاب های نایاب

دانلود کتاب انسان خردمند + فایل صوتی

امروز در این پست PDF  کتاب بسیار مفید و گرانبهای انسان خردمند (تاریخ مختصر بشر) اثر  ماندگار  یووال نوح هراری که به روایتی تاریخی و علمی به پیدایش و تکامل انسان می پردازد را برای شما کاربران کلبه دانش قرارداده ایم .همراهان عزیز کلبه دانش سایت ما را با دوستان خود معرفی کنید و با اشتراک نظرات خود با ما به بهبود سایت کمک کنید.

متاسفانه این کتاب ارزشمند در ایران فقط یک نوبت به چاپ رسیده و چاپ مجدد انسان خردمند ممنوع شده است.
به همین جهت ما این کتاب ارزشمند را به صورت الکترونیک (pdf) در آورده ایم و خواندن آن را به همه دوستداران کتاب توصیه می نماییم. و بر هر انسان ضروری است که تاریخ موجودیت خود را به کلی دریابد.

کتاب انسان خردمند ( Sapiens: A Brief History of Humankind) بعد از ترجمه به انگلیسی در سال ۲۰۱۴ در مدت کوتاهی بیش از ۳۰ زبان ترجمه شد و تا مدت ها در لیست پر فروش ترین کتاب ها بود . بحث های بسیار و احساسات عمیقی را بر انگیخت و شخصیت هایی چون اوباما و بیل گیتش خواندن آن را به دیگران توصیه کرده اند اما علت این همه توجه و جنجال چیست؟

۷۰۰۰ سال پیش، «انسان خردمند» موجودی بسیار کم ارزش بود که همانند جانداران دیگر تاثیری بر محیط نداشت. تنها تلاش او این بود که حیات خود را همانند دیگر موجودات  زنده حفظ نماید ؛ اما براثر تحولات زیستی و تغییرات تطبیقی دیگر با محیط مانند کشف آتش، کار گروهی، ساختن ابزار و… به رأس هرم جانداران صعود کرد. ضرورت تطبیق سریع با محیط‌زیست، احساس ترس، حس غلبه‌جویی بر محیط و سایر موجودات، او را بسیار بی‌رحم، تهاجمی و خطرناک کرد و اکنون او خود را خدا و ارباب جهان می‌داند.

محققین بسیاری درباره تاریخ کهن بشر مطلب نوشته اند و هنوز هم تحقیقات در خصوص کشف حقایق زندگی بشر کهن ادامه دارد اما حقیقتا چه چیزی این اثر را از آثار مشابه متمایز می کند؟

دانلود Pdf انسان خردمند

هراری  تاریخ انسان را از زمان انسان باستان در عصر سنگ تا قرن ۲۱م مرور می‌کند. یووال نوح هراری در کتاب انسان خردمند÷ تاریخ را به چهار بخش تقسیم می‌کند: انقلاب شناختی، انقلاب کشاورزی، وحدت انسان‌ها و انقلاب علمی. بحث اصلی هراری این است که انسان‌های هوشمند به این دلیل بر جهان حاکمیت دارند که تنها حیوانی هستند که می‌توانند در تعداد بالا با انعطاف بالایی همکاری کنند. او با استدلال قوی بیان می‌کند که انسانهای ماقبل تاریخ ممکن است مرتکب یک نسل‌کشی عظیم شده باشند که منجر به انقراض گونه‌های دیگر انسان مانند نئاندرتال‌ها شده‌باشد. او در ادامه استدلال می‌کند دلیل این‌که انسان‌های هوشمند می‌توانند با انعطاف‌پذیری زیادی همکاری نمایند این است که می‌توانند به چیزهایی که فقط در تخیلاتشان وجود دارد، مانند خدایان، ملت‌ها، پول و حقوق بشر، باور پیدا کنند. وی ادعا می‌کند که تمام سیستم‌هایبزرگ.همکاری مانند ادیان، ساختارهای سیاسی، شبکه‌های داد و ستد و مؤسسات قضایی در نهایت بر اساس تخیلات انسانی بنا شده‌اند.

دانلود کتاب انسان خردمند صوتی

کتاب صوتی انسان خردمند اثر گرانبهای یووال نوح هراری ترجمه شده توسط نیک گرگین می باشد .؛نویسنده در این کتاب صوتی سیر تحول زیستی و فکری انسان را به چهار بخش تقسیم می‌کند: بخش اول : انقلاب شناختی که انسان خودش و پیرامونش را شناخت.بخش دوم انقلاب کشاورزی که بین ۸۵۰۰ تا ۹۵۰۰ سال پیش از میلاد رخ داد و انسان را یکجانشین کرد. بخش سوم در مورد وحدت بشر است، که نشان می‌دهد چطور به تدریج سازمان‌های سیاسی تحکیم یافتند و به سمت یک امپراتوری جهانی حرکت کردند و نهایتا که در بخش چهارم کتاب، به موضوع انقلاب علمی می‌پردازد و اینکه چگونه این تحول باعث شد انسان‌ها با نابودی بقیه گونه‌ها خود را به سلطه‌گران این دنیا تبدیل کنند.

دانلود تاریخ مختصر بشر

بخش هایی از کتاب :

فهرست مطالب :

فصل یکم : موجودی بی اهمیت

فصل دوم: درخت دانش

فصل سوم : یک روز از زندگی آدم و حوا

فصل چهارم : طوفان بزرگ

فصل پنجم : بزرگترین فریب تاریخ

فصل ششم: ساختن اهرام

فصل هفتم: اضافه بارِ حافظه

فصل هشتم: در تاریخ عدالتی نیست

فصل نهم: پیکان تاریخ

فصل دهم: رایحه‌ی پول

فصل یازدهم :بینش های امپراتوری

فصل دوازدهم : قانون دین

فصل سیزدهم: راز موفقیت

فصل چهاردهم: کشف نادانی

فصل پانزدهم: پیوند علم و امپراتوری

فصل شانزدهم: کیش سرمایه‌داری

فصل هفدهم: چرخ های صنعت

فصل هجدهم: انقلاب دائمی

فصل نوزدهم: وتا آخر عمر به خوبی‌و‌خوشی زندگی کردند

فصل بیستم: فرجام انسان خردمند

کلام آخر : موجودی که خدا شد

شناسنامه کتاب

دانلود کتاب انسان خردمند

(تاریخ مختصر بشر)

نویسنده: یووال نوح هراری

مترجم : نیک گرگین

ناشر: نشر نو

فرمت فایل: pdf

معرفی کتاب انسان خردمند؛ تاریخ مختصر بشر
کتاب «انسان خردمند» روایتی تاریخی و علمی از پیدایش و تکامل انسان است. نویسنده با بررسی‌ زیست‌شناسی و تاریخیِ انسان صدهزار سال پیش تا انسان امروزی، درک ما را از انسان و بشریت افزایش می‌دهد. دکتر یووال نوح هراری، دانش‌آموخته دانشگاه آکسفورد و استاد تاریخ جهان دانشگاه اورشلیم است و این کتاب را در سال ۲۰۱۴ منتشر کرد. انسان خردمند تاکنون به بیش از چهل زبانِ زنده دنیا ترجمه شده و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز است.نویسنده در این کتاب سیر تحول زیستی و فکری انسان را به چهار بخش تقسیم می‌کند: انقلاب شناختی که انسان خودش و پیرامونش را شناخت. انقلاب کشاورزی که بین ۸۵۰۰ تا ۹۵۰۰ سال پیش از میلاد رخ داد و انسان را یکجانشین کرد. بخش سوم در مورد وحدت بشر است، که نشان می‌دهد چطور به تدریج سازمان‌های سیاسی تحکیم یافتند و به سمت یک امپراتوری جهانی حرکت کردند. در بخش چهارم کتاب، به موضوع انقلاب علمی می‌پردازد و اینکه چگونه این تحول باعث شد انسان‌ها با نابودی بقیه گونه‌ها خود را به سلطه‌گران این دنیا تبدیل کنند.

هفتادهزار سال پیش، «انسان خردمند» موجودی کم‌اهمیت بود که بیش از جاندارن دیگر، تاثیری بر محیط نداشت. او می‌کوشید تنها حیات خود را در میان موجودات دیگر حفظ کند؛ اما براثر تحولات زیستی و تغییرات تطبیقی دیگر با محیط مانند کشف آتش، کار گروهی، ساختن ابزار و… به رأس هرم جانداران صعود کرد. ضرورت تطبیق سریع با محیط‌زیست، احساس ترس، حس غلبه‌جویی بر محیط و سایر موجودات، او را بسیار بی‌رحم، تهاجمی و خطرناک کرد و اکنون او خود را خدا و ارباب جهان می‌داند.

لینک های دانلود

***** گزارش خرابی یا کپی رایت *****

در صورتی که لینک دانلود خراب است یا شما صاحب اثر هستید و اشتباه کتاب شما در سایت قرار گرفته از طریق تماس با ما به ما اطلاع دهید

راهنمای دانلود

 • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
 • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
 • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است ازطریق ارسال پیامک به شماره 09365692210 طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
 • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
 • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.kolbedanesh.com ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
 • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

جلال

جلال یاکشی کارشناس مهندسی نرم افزار هستم . برنامه نویسی و مباحث تجارت الکترونیک از علایق همیشگی من بوده و هست و سعی دارم با استفاده از این دانش گامی در جهت بهبود و ترقی بردارم.

‫۲۵ نظرها

 1. هزینه کیفیت بالا برداشت شد ولی لینک ارسال نشد

 2. هزینه پرداخت کردم ولی چیزی واسم فرستاده نشد

 3. سلام. من نسخه دانلود با کیفیت بالا تایپ شده مخصوص چاپ رو خریداری کردم ولی فایل رو که دانلود کردم فایل اسکن شده با کیفیت پایین هست. لطفا پیگیری بفرمایید

 4. سلام
  لینک به ایمیلتون ارسال شد لطفا فولدر اسپم ایمیلتون رو هم نگاهی بندازید در صورت هرگونه مشکل با شماره ۰۹۳۶۵۶۹۲۲۱۰ هماهنگی فرمایید

 5. هزینه پرداخت شد ولی کتابی دریافت نشد

 6. با سلام و خسته نباشی

  بنده خرید کتاب انسان خردمند رو انجام دادم ولی متاسفانه لینک دانلود برام باز نشدش و وقتی لینک دانلود رو کلیک میکنم دوباره صفحه خرید باز میشه، امکانش هست راهنمایی بفرمایید.

 7. باسلام
  مبلغ دوازده هزار تومان برای انسان خردمند واریز کردم اما موفق به دانلود نشدم لطفاً لینک دانلود را به ایمیل اینجانب ارسال کنید. باتشمر

 8. سلام مبلغش رو واریز کردم اما دانلود نشد متاسفانه

 9. سلام . مبلغ پرداخت شد اما متاسفانه دانلود صورت نگرفت

 10. دانلود شد دستتون درد نکنه کیفیتش خوبه

 11. سلام
  نسخه کیفیت بالاش با کیفیت عالی و تصاویر رنگی تایپ شده می باشد
  نسخه معمولی هم با سیاه و سفید اسکن شده
  نماد اعتماد هم داره پایین صفحه است
  آدرش و شماره تماس هم در تماس با ما و پایین همه مطالب درج شده است
  ۰۹۳۶۵۶۹۸۲۲۱۰

 12. سلام این نسخه پولی با کیفیت که گذاشتین کامله؟؟؟ نمونشو نمیشه بذارید؟ و اینکه چرا سایتتون هیچ ارتباط با ما یا پشتیبانی یا نشان اعتماد نداره؟ سخت میشه اعتماد کرد تو این دوره زمونه برا پرداخت الکترونیکی

 13. فقط میتونم بخش اول کتاب را دانلود کنم آن هم الی صفحه ۴۴ اما فایل کامل رو نمیتونم بدست آورم، همکاری ام کنید

 14. خانم لیلا
  این کتاب فقط ۴۴ صفحه اولش رایگانه
  کتاب کاملش رو باید خریداری کنی

 15. من نتونستم دانلود کنم موبایلم ایفونه صفحاتش باز میشه توی بروزر ولی فقط تا صفحه ۴۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن