برای سفارش کتاب های نایاب اینجا کلیک نمایید
حقوقعلوم انسانیعلوم انسانیکارشناسیکارشناسیکارشناسی ارشد

دانلود جزوه درس مالیه عمومی

همراهان گرامی در این بخش جزوه درس مالیه عمومی با کد :۲۱۱۱۰۷ با تعداد واحد ۲ و تدریس دکتر ولی رستمی را در دسترس شما قرار داده ایم .امیدواریم این مطلب مفید واقع شود . برای دانلود کتب و جزوات مورد نیاز خود به بخش سفارش سایت مراجعه فرماییذ . برای اطلاع از جدیدترین مطالب ما بصورت روزانه از سایت بازدید کنید .

فصل ها :
ﻓﺼﻞ اول :مبانی کلیات
ﻓﺼﻞ دوم : ﻣﺨﺎرج (هزینه های ) عمومی
فصل سوم : درآمد عمومی
فصل چهارم : درامد عمومی و مخارج عمومی در مالیه اسلام
فصل پنجم : اصول مالیات
فصل ششم : ماخذ تعلق مالیات در ایران
فصل هفتم : تشخیص مالیات
فصل هشتم : وصول مالیات
فصل نهم : مبانی و کلیات بودجه
فصل دهم :تهیه و پیشنهاد بودجه و تصویب آن
فصل یازدهم : اجرای بودجه
فصل دوازدهم : نظارت بر اجرای بودجه

۱ ﺗﻌﺮﻳﻒ و ﻣﻮﺿﻮع ﻣﺎﻟﻴﻪ ﻋﻤﻮﻣﻲ
ﺑﻪ ﻃﻮر ﻛﻠﻲ دوﻟﺖ داﺷﺘﻪ ﻫﺎ از دﻳﺮﺑﺎز وﻇﺎﻳﻔﻲ را ﺑﺮ ﻋﻬﺪه اﻧﺪ . اﻧﺠﺎم اﻳﻦ وﻇﺎﻳﻒ ﻛﻪ ﺣﺪود و ﺛﻐﻮر آن از اﺑﺘﺪای ﭘﻴﺪاﻳﺶ دوﻟﺖ در ﺣﺎل ﺗﺤﻮل و ﺗﻜﺎﻣﻞ ﺑﻮده اﺳﺖ ﻣﺴﺘﻠﺰم ﺗﺤﻤﻞ ﻣﺨﺎرج ﻫﺰﻳﻨﻪ و ﻫﺎی ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻬﻲ اﺳﺖ ﻛﻪ ﺑﺮای ﺗﺄﻣﻴﻦ آﻧﻬﺎ ﻻزم اﺳﺖ ﻛﻪ دوﻟﺖ ﻣﻨﺎﺑﻊ درآﻣﺪی ﻛﺎﻓﻲ در اﺧﺘﻴﺎر داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ .ﻛﻨﺪ ﺑﻪ ﻋﺒﺎرﺗﻲ ﺑﺪﻳﻬﻲ اﺳﺖ ﻛﻪ دوﻟﺖ ﺧﺮج دارد و ﺑﺮای ﺗﺄﻣﻴﻦ آن ﺑﺎﻳﺪ درآﻣﺪﻫﺎﻳﻲ را ﻛﺴﺐ . ﻣﺎﻟﻴﻪ ﻋﻤﻮﻣﻲ درﺑﺎره اﻳﻦ درآﻣﺪﻫﺎ و ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻣﻲ ﻫﺎی دوﻟﺖ ﺑﺤﺚ و ﻛﻨﺪ ﻛﻪ در ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻣﻮﺿﻮع آن ﻧﻴﺰ اﻧﻌﻜﺎس ﻳﺎﻓﺘﻪ اﺳﺖ.

دانلود pdf جزوه مالیه

جزوه درس مالیه عمومی

*************************************************
**مطلب پیشنهادی :
جزوه درس مقدمه علم حقوق

همراهان گرامی کلبه دانش در این مطلب از سایت جزوه درس مقدمه علم حقوق درس استاد عبدالعلی اقنوم مربوط به رشته حقوق دانشگاه آزاد را برای شما عزیزان در دسترس قرار داده ایم .این جزوه کامل در ۳۲ صفحه تنظیم شده است .

***********************************************

*مشخصات :

نام : جزوه درس مالیه
نوع : pdf
حجم : ۲٫۰۳ مگابایت
تعداد صفحات : ۱۶۰

لینک های دانلود

***** گزارش خرابی یا کپی رایت *****

در صورتی که لینک دانلود خراب است یا شما صاحب اثر هستید و اشتباه کتاب شما در سایت قرار گرفته از طریق تماس با ما به ما اطلاع دهید

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است ازطریق ارسال پیامک به شماره 09365692210 طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.kolbedanesh.com ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

جلال

جلال یاکشی کارشناس مهندسی نرم افزار هستم . برنامه نویسی و مباحث تجارت الکترونیک از علایق همیشگی من بوده و هست و سعی دارم با استفاده از این دانش گامی در جهت بهبود و ترقی بردارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن