قالب وردپرس درنا توس
خانه / عمومی / اخبار / iOS 11.3: بتا ۳ که عرضه شده است ، چندین مشکل را حل می کند ولی خاصیت airplay نیز حذف می شود

iOS 11.3: بتا ۳ که عرضه شده است ، چندین مشکل را حل می کند ولی خاصیت airplay نیز حذف می شود

اپل بتا ۳ را به توسعه دهندگان منتشر کرده است. در ابتدا تعدادی از اشکالات جزئی را رفع می کند، اما همچنین ویژگی های AirPlay 2 را حذف می کند.

اپل در حال قدم زدن در iOS 11.2.5 است که پشتیبانی از صفحه اصلی ، اخبار سیری و اصلاح بمب پیام های متن را به ارمغان آورده است. اپل بتای iOS 11.3 را منتشر کرده است . و این در حال انجام برخی از ویژگی های بسیار جالب در هیئت مدیره، از جمله یکی که ما همه منتظر بود: ضامن برای CPU drottling در تلفن باتری های قدیمی است.

در iOS 11.3 چیست؟

باتری و عملکرد

همانطور که وعده داده شده ، اپل به مدیریت تنظیمات باتری در سیستم عامل iOS 11.3 نیاز دارد. اپل می گوید کاربران هم اکنون می توانند سلامت باتری خود را به طور کلی ببینند و در صورت نیاز به سرویس، توصیه می شود. همچنین اگر باتری شما باعث کاهش سرعت تراشه شود، می توانید بگویید که این ویژگی را خاموش می کند. این سوئیچ تنها برای آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس، آیفون SE، آیفون ۶s، آیفون ۶s Plus، آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس در دسترس خواهد بود.

این ویژگی ابتدا در بتا ۲ ظاهر شد. به بخش تنظیمات > باتری > سلامت باتری (بتا) بروید و ظرفیت پیک (نسبت به یک باتری کاملا جدید) را ببینید و یا اینکه گوشی شما قادر به حفظ حداکثر عملکرد است. اگر آیفون قدیمی تر شما به دلیل کم شدن سرعت آن به دلیل عدم وجود ولتاژ ضروری لازم برای عملکرد کامل، باقی بماند، این جایی است که می توانید آن را مشاهده کنید. این نیز جایی است که شما می توانید چنین throttling غیر فعال کنید.

ios 11 3 باتری کریس بال
ویژگی های Battery Health در iOS 11.3 Beta 2 اضافه شد.

پیام های iCloud

پیام در icloud IDG
هنگامی که برای اولین بار پیام برنامه را در iOS 11.3 باز کنید، این صفحه را مشاهده خواهید کرد.

یکی از ویژگی های هیجان انگیز iOS 11 که در ماه ژوئن ۲۰۱۷ قول داده بود ممکن است در iOS 11.3 فرود آید. اولین بتا توسعه دهنده شامل توانایی انتخاب در Messages در iCloud است. این همه پیام های شما را در حساب iCloud خود ذخیره می کند، فضای آزاد را در دستگاه خود ذخیره می کند و همه چیز را در بین همه دستگاه های iOS و macOS همگام سازی می کند. به یک دستگاه جدید وارد شوید و سابقه تمام پیام های خود را بلافاصله مشاهده کنید. یک پیام را بر روی یک دستگاه پاک کنید و آن را در همه جا رها کنید. سرانجام!

ARKit 1.5

اپل همچنین بازی AR خود را در iOS 11.3 با ARKit 1.5 ارتقا می دهد، که باعث می شود “تجارب هرچه بیشتر همه جانبه AR، که با جهان هماهنگ می شوند و ابزارهای لازم برای قدرت نسل جدید برنامه های AR را به ارمغان بیاورد.” اپل می گوید ARKit جدید قادر به تشخیص و قرار دادن اشیاء مجازی در سطوح عمودی مانند دیوارها و درها، و همچنین نقشه های غیر مربع مانند جداول دایره ای.

تیم کوک یک طرفدار بزرگ AR بوده است و دیوید می گوید، در مصاحبه ای گفت: “دیروز به Financial Post گفت که AR بیشترین فناوری آینده است.” “این عملکرد انسان را تقویت می کند. این انسان ها را تقویت می کند، جایگزین نمی کند و انزوا نمی کند. من یک معتقد عظیم در آن هستم

Animoji

سیب انجیجی جدید 11.3 سیب
کاربران iPhone X چهار انیمیشن جدید را در iOS 11.3 دریافت خواهند کرد.

کاربران آیفون X همچنین چهار Animoji جدید برای بازی با: شیر، خرس، اژدها و جمجمه دریافت خواهید کرد.

AirPlay2

اگر شما یک آیفون یا iPad با iOS 11.3 beta و یک تلویزیون اپل با tvOS 11.3 beta دارید، می توانید ویژگی صوتی چند اتاق از AirPlay 2 را برای پخش صوتی به چند دستگاه Apple TV در چندین مکان استفاده کنید. شما همچنین می توانید پخش صوتی مختلف را در دستگاه های مختلف بر روی دستگاه های مختلف از یک دستگاه iOS خود کنترل کنید.

این یکی از ویژگی های کلیدی AirPlay 2 است، اما در حال حاضر فقط برای کسانی که دارای دستگاه های مختلف تلویزیون اپل هستند نیز موجود است. در آینده، ویژگی صوتی چند اتاق به سخنرانان شخص ثالث و HomePod خود اپل (احتمالا همراه با انتشار عمومی نهایی iOS 11.3 یا احتمالا نسخه بتا آینده) خواهد آمد.

بروزرسانی: قابلیت AirPlay 2 از سیستم عامل iOS 11.3 بتا ۳ حذف شده است. این ویژگی ها حشره کش و کاملا کاربردی نیستند، جای تعجب نیست که آنها رفته اند. هیچ اظهارنظر نمیکنند که آیا در iOS 11.3 به آنها بازگردانده می شود یا اینکه برای نسخه ای از iOS بعدی آنها را رد کرد.

صفری ۱۱٫۱

iOS 11.3 (و macOS 10.13.4) با صفری ۱۱٫۱ همراه است . نسخه جدید دارای تعدادی ویژگی جدید است، از جمله:

  • کارگران خدمات اجرای اسکریپت های پس زمینه برای برنامه های آفلاین وب و صفحات وب سریع تر.
  • درخواست پرداخت. با استفاده از یک API مبتنی بر استانداردها یک تجربه پرداخت منظم کاربر را در Safari ارائه کنید.
  • ارتقاء امنیت. حفاظت بهبود یافته در برابر فساد حافظه و حملات اجرای کد.
  • به روزرسانی بازرسان وب طرح های جدید برای Tab Tab و ستون Styles در Tab Elements.

کاربران می توانند فورا تکمیل خودکار رمز عبور (از جمله در برنامه هایی که از Web View استفاده می کنند)، حالت Reader بهتر و حفاظت بهتر در برابر ردیابی وب سایت های متقابل سایت انتظار داشته باشند.

چت تجاری

اپل یک ویژگی جدید را برای پیامهایی به نام «چت تجاری» اضافه خواهد کرد که کاربران را به طور مستقیم با کسب و کارها، از جمله Discover، Hilton، Lowe، و Wells Fargo ارتباط برقرار می کند. اپل می گوید مشتریان می توانند برنامه های قرار ملاقات و یا خرید را بدون به اشتراک گذاشتن اطلاعات تماس، برنامه ریزی کنند.

سوابق بهداشتی

iOS 11.3 همچنین برنامه جدید Health Records را معرفی می کند که هدف آن ساده سازی اطلاعات پزشکی بیماران در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است. طبق گفته اپل، برنامه محافظت شده با رمز عبور داده های بهداشتی را از نهادهای مختلف جمع آوری می کند و آن را به یک نمایش واحد، از جمله اطلاعیه ها برای نتایج آزمایشگاه، داروها، شرایط، سازماندهی می کند.

ios 11.3 پیام های بهداشتی سیب
یک برنامه جدید Health Records و Chats Business در پیام ها از جمله جدیدترین نسخه های iOS 11.3 هستند.

فیلم ها در موسیقی و اخبار

در میان دیگر موارد در iOS 11.3، ویدیوهای موسیقی درون Apple Music و کلیپ های ویدئویی اخبار در Apple News خواهد بود. ما هنوز نمیدانیم چگونه این امر ناوبری را در موسیقی اپل تحت تاثیر قرار می دهد، چرا که این ویژگی تا به حال اجرا نشده است.

HomeKit و AML

اپل تاییدیه نرم افزار HomeKit را برجسته می کند (یکی از ویژگی های که در ابتدا در مورد سال گذشته صحبت کرد)، که یک مانع بزرگ برای سازندگان ابزارهای هوشمند خانه را حذف می کند. آنها برای پشتیبانی از HomeKit مجبور بودند یک تراشه تایید هویت امن در محصولاتشان بگنجانند، اما دیگر.

اپل همچنین از موقعیت مکانی پیشرفته موبایل (AML) پشتیبانی خواهد کرد. این یک ویژگی است که در درجه اول در سراسر اروپا استفاده می شود که به طور خودکار خدمات مکان را روشن می کند و هنگامی که با خدمات اضطراری تماس می گیرید محل سکونت خود را به پاسخ های اضطراری ارسال کنید. از سال ۲۰۱۶ در آندروید پشتیبانی شده است و در حال حاضر دارای برخی از داستان های موفقیت آمیز است، بنابراین خوب است که اپل در حال پریدن به هیئت مدیره باشد.

چه زمانی iOS 11.3 منتشر خواهد شد؟

اپل به ندرت دقیقا تاریخ انتشار را برای انتشار iOS منتشر می کند، اما به طور کلی زمان بندی “این بهار” داده است. تا کنون تنها دو بتا اول منتشر شده است. با توجه به ویژگی های جدید در این نسخه، انتظار می رود حداقل ۴ یا ۵ نسخه بتا، احتمالا خیلی بیشتر باشد. ما شک داریم iOS 11.3 قبل از ماه مارس منتشر خواهد شد.

بتای سوم در تاریخ ۲۰ فوریه به توسعه دهندگان عرضه شد، تعدادی از اشکالات جزئی و پشتیبانی از نسل ۶th iPod Touch اضافه شد.

چگونه می توانم آن را دریافت کنم؟

اگر شما یک توسعه دهنده هستید، می توانید نسخه های توسعه دهنده را از سایت توسعه دهنده اپل دریافت کنید .

اگر شما یک کاربر معمولی هستید و میخواهید به آزمایش بتا بپیوندید، باید بر روی دستگاهی که میخواهید بتا را اجرا کنید، به beta.apple.com بروید . شما می توانید آن را ثبت نام کنید و یک نمایه ویژه را دانلود کنید که به دستگاه شما اجازه می دهد نسخه های بتا را دانلود کند. پس از آن، نسخه های بتا جدید تحویل خواهد شد فقط به عنوان به روز رسانی به طور منظم در iOS است: شما اطلاع رسانی زمانی که یکی آماده است و می توانید دستی با رفتن به تنظیمات > عمومی > نرم افزار به روز رسانی را بررسی کنید .

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.kolbedanesh.com ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

درباره ی جلال

جلال یاکشی کارشناس مهندسی نرم افزار هستم . برنامه نویسی و مباحث تجارت الکترونیک از علایق همیشگی من بوده و هست و سعی دارم با استفاده از این دانش گامی در جهت بهبود و ترقی بردارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *