قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / کتاب / دانلود رایگان pdf کتاب هدایایی از آیکیس
دانلود رایگان pdf کتاب هدایایی از آیکیس

دانلود رایگان pdf کتاب هدایایی از آیکیس

در این مطلب کلبه دانش ما برای شما کتاب هدایایی از آیکیس اثر وین دایر را برای شما کاربران عزیز قرار داده ایم .

داستان سرایان و نقالان در تمام طول تاریخ ارتباط ما را با مردمان عصرها و نسل های گذشته برقرار کرده اند. ا داستانهای آیوپ (نویسنده ی افسانه ای یونان) و حکایت های انجیل گرفته از تا نوشته های جاناتان لیوینگ اسیتون سیگال و بسیاری از منابع مدرن و تاریخی دیگر.

و اکنون ما می توانیم در مقام یک ناظر عینی کنار بایستیم و با چشمان ذهن این ماجراها را ارزیابی کرده و از آن نکته های بیاموزیم.
نیش انتقاد که در این آثار به چشم می خورد چندان دردناکو گزنده نیست.
هر عمل و عکس برای همه از جمله فرزندان سرگردان نسل پریشان معاصر به طور یکسان اتفاق افتاده است . در عین حال آسان و بی تکاپو در می یابیم که چگونه واقعیت های مسلم و ذات کیهانی به همه ی ما تعلق دارد . از طریق این مثالهای افسانه ای می توانیم با مفاهیم ،احساسات و رفتار های تازه روبه رو شویم و جهت گیری تازه را در زندگیمان آغاز کنیم .

هدایایی از آیکیس

دانلود رایگان pdf کتاب هدایایی از آیکیس

این کتاب بحث و گفت و گو میان فردی در سیاره‌ی زمین و موجودی از سیاره‌ی اورانوس می‌باشد. مطالب کتاب هدایایی از آیکیس ساده و روان اما مانند تمام کتاب‌های دیگر وین دایر پرمحتوا و مفهومی می‌باشد. موضوع اصلی این کتاب خودسازی و آموزش راه و رسم زندگی می‌باشد. این کتاب با موضوعات و مباحثی سعی می‌کند دنیا دیگری را به ما معرفی کند و از ما می‌خواهد که خودمان دنیای خودمان را بسازیم نه اینکه به دنبال آن برویم. وین دایر می گوید، فرهنگ جامعه را ما انسان‌ها می‌سازیم و به وجود می‌آوریم، نه کوچه و خیابان، ماشین، لباس و حتی غذای که استفاده می‌کنیم. آن‌ها فقط برای بهبود اوضاع زندگی لازم است. بیاید روش دیگری در پیش بگیریم.

مشخصات کتاب هدایایی از آیکیس

نام کتاب : هدایایی از آیکیس
مترجم:محمدرضا آل یاسین
نوع فایل: pdf
تعداد صفحات:۲۶۴

درباره ی جلال

جلال یاکشی کارشناس مهندسی نرم افزار هستم . برنامه نویسی و مباحث تجارت الکترونیک از علایق همیشگی من بوده و هست و سعی دارم با استفاده از این دانش گامی در جهت بهبود و ترقی بردارم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *