قالب وردپرس درنا توس
خانه / عمومی / اخبار / پیش بینی های گوگل ، اینترنت را پیش بینی می کند
پیش بینی های گوگل ، اینترنت را پیش بینی می کند
پیش بینی های گوگل ، اینترنت را پیش بینی می کند

پیش بینی های گوگل ، اینترنت را پیش بینی می کند

به گزارش تیم کلبه دانش گوگل برای  رضایت بیشتر کاربران می خواهد امکانات جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار دهد. برای حفظ علاقه شما کار سختی را در پیش گرفته است که یکی  از پیشرفته ترین فناوری های جهان برای ایجاد فعالیت آنلاین می باشد و کارهای شما با این قابلیت سریع تر و آسان تر انجام می شود . گوگل از زوایای متفاوتی حمله می کند که یکی از آنها پیش بینی است گوگل حدس می زند که شما چه چیی را می خواهید و قبل از جست و جو آن را به عنوان یک گزینه فوری در دسترس شما قرار می دهد. این قدرت گوگل چگونه کارکنان و مدیران اجرایی در شرکت ها را تحت تاثیر قرار می دهد مثلا برای کارهایی که قرار است پیش بینی کند که یک خود روی بدون راننده چه کارهایی را باید انجام دهد پیش بینی می کند .

این شروع با پیام رسانی است.

گفتگو پیش بینی

گوگل بتا تست یک ابزار جدید به نام پاسخ می گوید که چه چیزی همکاران شما را برای شما پیام می کند و سپس پاسخ هایی را پیشنهاد می دهد که می توانید با یک کلیک به آن برسید . این ممکن است مانند پاسخهای هوشمند موجود در گوگل، که در Gmail، Inbox و Allo ساخته شده، شبیه باشد. اما پاسخ پاسخ هوشمندانه برای برنامه های شخص ثالث است. ( ثبت نام برای بتا اینجا. )

این پروژه که توسط گروه تست مخفی گوگل، Area 120 انجام شده، یک آزمایش است. جزئیات  محرمانه می باشد. و ویژگی های نهایی احتمالا هنوز تعیین نشده است.

آنچه ما می دانیم این است که پاسخ های پیشنهاد شده سفارشی می شوند، بر اساس آنچه گوگل حدس می زنند شما ممکن است بگوئید و چگونه ممکن است آن را بگویید. گوگل از این الگوریتم های استفاده می کند که نظارت می کنند چگونه شما ارتباط برقرار می کنید، جایی که هستید و آنچه در تقویم شماست. احتمالا بین سه پاسخ انتخاب شده است.

اولین برنامه هایی که برای آن پشتیبانی می شود باید Hangouts، Slack، WhatsApp، Line، WeChat، Facebook Messenger و توییتر باشند. (پاسخ به توییتر احتمالا در ابتدا فقط پیام های مستقیم را تحت تاثیر قرار می دهد و پاسخ عمومی به توییت ها نیست.)

شما همچنین می توانید از پاسخ به طور کامل پاسخ خودکار در هنگام رانندگی استفاده کنید. تماس گرفته می شود که شما “اکنون نمی توانید چت کنید”.

پاسخ حتی تنظیمات “سکوت” بر روی گوشی شما را لغو خواهد کرد اگر بداند که شما دیر می کنید و کسی یک پیام فوری را می فرستد.

ویژگی های فناوری تکامل می یابند، به مراتب بیشتر توانایی می گیرند و دامنه خود را گسترش می دهند. پیش بینی کردن جایی که ارتباطات پیش بینی شده هدایت می شود آسان است.

فناوری جدیدی که پشت پاسخ است، تقریبا قطعا در آینده به عنوان مثال برای بازاریابی پست الکترونیکی ادغام خواهد شد.

امروزه نرم افزار ایمیل ادغام ایمیل سفارشی کردن پیام های کنترلی برای افراد، به عنوان مثال، نام گیرنده را اضافه می کند. به عنوان یک خبرنگار فناوری، هر روز صدها پست الکترونیکی دریافت می کنم. آنها معمولا با “هی، مایک” شروع می شوند، اما گاهی اوقات آنها چیزی مانند “هی، FIRSTNAME” می گویند.

آینده نرم افزار ایمیل ادغام ممکن است سبک نوشتن فرستنده را بر اساس ترجیحات گیرنده سفارشی کند. این ممکن است حتی پس از تحویل مشخص شود، در این صورت فرستندگان هرگز نمی دانند که ارتباط خودشان در فرم نهایی چگونه نوشته شده است.

صندوق ورودی گوگل و Gmail به خوبی برای این ویژگی قرار دارند. سناریو ممکن است این باشد که فرستندگان می توانند ایمیل های دقیق خود را در زبان خود بنویسند، سپس گزینه “Smart Customize” را انتخاب کنید. (برای روشن شدن، این همه گمانه زنی است، و من این نام تجاری را در اینجا قرار می دهم.) پس از ورود، ایمیل با مجموعه ای از معیارهایی که به عنوان بخشی از حساب ایمیل گیرنده کدگذاری شده است، خود را بر اساس ارتباطات آن کاربر اصلاح می کند. تاریخ.

برای مثال، افرادی که ایمیل های بسیار کوتاه و مختصر را می دهند، ممکن است یک خلاصه را دریافت کنند، در حالی که کسانی که همه جزئیات را ترجیح می دهند، ایمیل های بیشتری دریافت می کنند. ترجیحات دیگر می تواند شامل این باشد که چگونه سخن گفتن، چه گواهی نامه های انگلیسی یا آمریکایی استفاده می شود، چه بیشتر اطلاعات در گلوله ها و یا در حال اجرا پروسه – طیف وسیعی از معیارها ممکن است، حتی تغییر به یک زبان خارجی.

وب گشت و گذار پیش بینی شده

اما گوگل فقط از تکنولوژی پیشگویی برای ماساژ ارتباطات استفاده نمی کند. این شرکت در این هفته یک سیستم ثبت اختراع برای یک سیستم برای حدس زدن آنچه شما آنلاین انجام دهد.

اگر این تکنولوژی در جستجوی Google اجرا شود، بارگذاری صفحات وب را قبل از اینکه حتی روی URL کلیک کنید تا به آنها هدایت شود، شروع کنید.

حق ثبت اختراع این حدس ها را به طور جزئی براساس حرکات موس دست نخورده، سابقه جستجوی شما و سایر عوامل ایجاد می کند.

این به نظر من به عنوان اولین گام در جهت مرور بیشتر خودکار است.

پیوند گوگل “من احساس می کنم خوش شانس” ممکن است یک روز به مرورگر Chrome منتقل شود؛ آن را در هر زمان فشار دهید و به جایی بروید که Google فکر میکند شما میخواهید بروید. با کلیک کردن بر روی دکمه “من احساس خوشبختی” را بارها و بارها بر اساس انتخاب AI گشت و گذار میکنم، نه خودتان.

باز هم، روش پیش بینی وب گشت و گذار یک ثبت اختراع است. این فقط یک ایده است در این نقطه.

اما دیگر هوش مصنوعی پیشگویی Google برای مدت طولانی در حال استفاده است.

ویرایش عکس پیشگویی

گوگل در حال حاضر عکس ویرایش و مدیریت عکس را خودکار میکند.

هنگام عکس گرفتن، شما اغلب می خواهید آنها را تغییر دهید: افزایش اشباع، تغییر محصول، اضافه کردن یک تصویر یا بهبود دیگر.

Google Photos از عکس AI برای انتخاب عکس برای اصلاح استفاده می کند و سپس برخی از تغییرات را اعمال می کند. این در تب “دستیار” ظاهر می شود. در اینجا شما تصاویری را که در کلاژ ها و انیمیشن ها ترکیب شده اند خواهید یافت.

AI با استفاده از فیلترهای “Stylizes” تصاویر.

ویژگی “سپس و در حال حاضر” به دو کلیه یک شخص (که از طریق AI شناسایی شده است)، یک بار در گذشته و دیگری نیز به تازگی در کنار هم قرار گرفته است.

عکسهای Google انتخاب آلبومهای یک رویداد یا فیلمهایی را که با فیلمها و عکسها ساخته شده است، در جایی که موسیقی متن اجرا میشود، انتخاب میکند.

همانند سایر تکنولوژی های پیش بینی شده از گوگل، حدس ها به عنوان یک گزینه ارائه می شوند که می تواند با یک یا دو کلیک ذخیره یا به اشتراک گذاشته شود.

در آینده، شما ممکن است چیزی به نام “عکسهای هوشمند” انتخاب کنید، جایی که عکسها بدون دخالت شما انتخاب شده، ویرایش و ارسال شده است. شما می توانید مزایای شبکه های اجتماعی را بدون صرف وقت زیاد در آن، به دست آورید.

اینترنت پیشگویی

یک قرن پیش، رانندگی یک ماشین کاملا عملی بود. هیچ چیز اتوماتیک نبود هنگامی که پدال گاز را فشار داده اید، ماشین به جلو حرکت کرد، چرخ دنده ها را تغییر دادید، هنگامی که ترمز را فشار داده بودید، توقف می کردید و هنگام چرخش چرخان چرخیدید.

به تدریج، رانندگی در حال تبدیل شدن به خودکار است. این با انتقال اتوماتیک آغاز شد. بعدها کنترل کروز شدیم. سپس تمام انواع اتوماسیون اتوماتیک با استفاده از سیستمهای خودکار پارکینگ، فرماندهی کمک، اجتناب از برخورد خودکار، کنترل فاصله از راه دور و موارد دیگر ارائه شد.

ما به روشنی به سوی اتوماسیون کامل – خودروهای خود رانندگی می پردازیم.

در آینده ای که ما در پیش رو داریم، فرض می کنیم که سواران حداقل مقصد را کنترل می کنند. اما لزوما با خاصیت نیست. یکی از ویژگی های خودرو مستقل که مسافر می گوید: “من را به یک رستوران خوب برسانید” را تصور کنید و ماشین بر اساس اولویت گذشته، دسترسی به جدول، ترافیک، دانش شما در مورد رفتن به یک فیلم و اطلاعات در مورد زمانی که این فیلم شروع می شود و محل تئاتر است.

به نظر میرسد که اتوماسیون Google به عنوان کنترل کروز و یا کمک اضطراری برای کمک به مرور اطلاعات و ارتباطات ما، با به پایان رساندن کامل شدن یا تقریبا کامل اتوماسیون است. ما “مقصد” یا نتیجه دلخواه را انتخاب می کنیم و AI از انجام تمرین تکراری، مثلا تحقیق یا تعامل با ایمیل، مراقبت می کند.

این به نظر می رسد عجیب و غریب تا زمانی که شما در نظر درجه ای که مردم با دستیار شخصی انسان انجام این نوع از چیز، به عنوان مثال اجازه دادن به یادداشت ها و ایمیل ها به طور کامل توسط دستیار طراحی و یا ساخته شده، و پس از آن تنها امضا.

یک دستیار عالی شخصی با AI Automation را جایگزین کنید، و آینده ای از پیش بینی اینترنت به سبک گوگل را تصور کنید.

جزئیات دقیق پیش بینی اینترنت گوگل، پیش بینی سخت است. اما ایده کلی فقط مطمئن نیست، اما در حال حاضر در قالب پاسخ های هوشمند و دستیار Google Photo اتفاق می افتد. ما می دانیم که در فرم واپسین آمده است. و برنامه های کاربردی اینترنت پیشگویی که حتی نمی توانیم امروز تصور کنیم احتمالا طی چند سال آینده می آید.

این کسب و کار را تغییر خواهد داد و عمدتا برای بهتر شدن. این چشم انداز یک آینده ی AI است که AI به ما کمک می کند تا ما را جایگزین کند.

حداقل این پیش بینی من است `

اختصاصی کلبه دانش

Google wants you to keep using Google. So to keep your interest, it’s working hard to apply some of the world’s most advanced technologies to making your online activities faster and easier.

It’s attacking from several angles. One of them is prediction. Google is figuring out how to guess what you’ll want to do, then making that prediction available as an instant option.

This predictive power will transform how employees and executives in enterprises and other businesses operate. The predictive internet will do for work what self-driving cars will do for transportation.

It’s starts with messaging.

Predictive conversation

Google is beta-testing a new tool called Reply that reads what your colleagues message to you and then suggests replies, which you can choose to send with a click or tap. That might sound like Google’s existing Smart Replies, which is built into Gmail, Inbox and Allo. But Reply is Smart Replies for third-party apps, essentially. (Sign up for the beta here.)

The project, developed by Google’s secretive testing group, Area 120, is an experiment. Details are hard to come by. And final features have probably not yet been determined.

What we do know is that suggested replies are customized, based on what Google guesses you might say and how you might say it. Google divines this using algorithms that monitor how you communicate, where you are and what’s on your calendar. You’ll probably get a choice between three replies.

The first apps to support it should be Hangouts, Slack, WhatsApp, Line, WeChat, Facebook Messenger and Twitter. (Reply for Twitter will probably initially affect only direct messages, and not public replies to tweets.)

You can also use Reply to fully automate replies while you’re driving. Contacts are told that you “can’t chat right now.”

Reply will even override the “silent” setting on your phone if it knows you’re running late and someone sends you an urgent message.

Technology features evolve, become far more capable and extend their scope. It’s easy to predict where predictive communication is headed.

The nascent technology behind Reply will almost certainly be applied in the future to mail-merge-type marketing, for example.

Today, email mail-merge software customizes canned messages for individuals, adding the recipient’s name, for example. As a technology journalist, I get a hundred such emails every day. They usually start with “Hey, Mike,” but sometimes they instead say something such as “Hey, FIRSTNAME.”

Future mail-merge software may customize a sender’s writing style based on the recipient’s preferences. This might even be determined after delivery, in which case senders would never know how their own communication was written in its final form.

Google’s Inbox and Gmail are well-positioned for this feature. A possible scenario is that senders could write detailed emails in their own language, then choose the “Smart Customize” option. (To be clear, this is all speculation, and I’m making up the branding here.) Upon arrival, the email is modified by a set of criteria encoded as part of the recipient’s email account, which itself is based on that user’s communications history.

People who prefer very short and concise emails, for example, may get a summary, whereas those who prefer all the details will get longer emails. Other preferences could include how colloquial the speech is, whether English or American spellings are to to be used, whether much of the information comes in bullets or running prose — a whole range of criteria is possible, even changing to a foreign language.

Predictive web surfing

But Google isn’t just using predictive technology to massage communications. The company filed a patent this week for a system for guessing what you’ll do online.

If the technology is implemented in Google Search, it will start loading web pages before you even click on the URL to navigate to them.

The patent would make these guesses in part based on your subtle mouse movements, your search history and other factors.

That sounds to me like a first step toward more automated browsing.

Google’s “I’m feeling lucky” link might one day be moved to the Chrome browser; press it at anytime, and you’ll go where Google thinks you want to go. By repeatedly clicking the “I’m feeling lucky” button, you’ll surf the web based on A.I. choices, not your own.

Again, the predictive web surfing method is a patent. It’s just an idea at this point.

But other Google predictive A.I. has been in use for a long time.

Predictive photo editing

Google already automates photo editing and photo management.

When you take pictures, you often want to modify them: Boosting the saturation, changing the crop, adding a vignette or making other improvements.

Google Photos uses A.I. to choose photos for modification and then apply some changes. These appear in the “Assistant” tab. There you’ll find pictures combined into collages or animations.

The A.I. “Stylizes” pictures by applying filters.

A “then and now” feature combines into a collage two pictures of a person (identified through A.I.), one taken some time in the past, and another more recently.

Google photos selectively constructs albums of an event, or movies built with videos and photos, where a soundtrack is applied.

As with other predictive technology from Google, the guesses are presented as an option, which can be saved or shared with a click or two.

In the future, you might choose something called “Smart Photos,” where pictures are selected, edited and posted without any involvement by you. You might gain the benefits of social networking without spending so much time on it.

The predictive internet

A century ago, driving a car was a fully manual activity. Nothing was automated. The car moved forward when you pressed the gas pedal, changed gears when you moved the gearshift, braked when you pressed the brake, and turned when you turned the steering wheel.

Gradually, driving is becoming automated. It started with the automatic transmission. Later we got cruise control. Then came all kinds of computer-assisted automation: self-parking systems, assisted steering, automated collision avoidance, automatic distance control and more.

We’re clearly on a trajectory toward full automation — self-driving cars.

In our self-driving future, we assume that riders will at least control the destination. But not necessarily with specificity. One could imagine an autonomous vehicle feature where the passenger says, “Take me to a good restaurant,” and the car decides based on past preference, table availability, traffic, the knowledge that you’ll be going to a movie and the information about when that movie starts and where the theater is located.

I view Google’s automation as the cruise control or emergency braking assist of our information browsing and communication, with full or near-full automation coming eventually. We’ll choose the “destination,” or desired outcome, and A.I. will take care of the repetitive chore of, say, research or email interaction.

That sounds outrageous until you consider the degree to which people with human personal assistants do this sort of thing, for example letting memos and emails be drafted or crafted entirely by the assistant, and then only signing off.

Replace a great personal assistant with A.I. Automation, and it’s easy to imagine the future of the Google-style predictive internet.

The specific details of Google’s coming predictive internet are hard to predict. But the general idea is not only certain, but already happening in the form of Smart Replies and Google Photo’s Assistant. We know it’s coming in the form of Reply. And predictive internet applications that we can’t even imagine today will probably arrive over the next few years.

It will transform business, and mostly for the better. This is the vision of an A.I. future where A.I. helps us, rather than replaces us.

At least that’s my prediction. `

 

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.kolbedanesh.com ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

درباره ی جلال

جلال یاکشی کارشناس مهندسی نرم افزار هستم . برنامه نویسی و مباحث تجارت الکترونیک از علایق همیشگی من بوده و هست و سعی دارم با استفاده از این دانش گامی در جهت بهبود و ترقی بردارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *