قالب وردپرس درنا توس
خانه / پروژه و مقاله / پروژه / رابطه سبک های دلبستگی وشیوه های مقابله با استرس با خودکارآمدی

رابطه سبک های دلبستگی وشیوه های مقابله با استرس با خودکارآمدی

در این پست از کلبه دانش پایان نامه رابطه سبکهای دلبستگی و شیوه های مقابله با استرس با خودکارآمدی دختران ۱۸-۱۴ سال منطقه ۵ تهران  را برای کاربران عزیز قرار داده ایم. این پایان نامه شامل ۵ فصل کامل می باشد.این پایان نامه برای دانشجویان کارشناسی ارشد و کارشناسی تهیه شده است.

پایان نامه رابطه سبکهای دلبستگی و شیوه های مقابله با استرس با خودکارآمدی

۱- کلیات پژوهش ( مقدمه ، بیان مساله، اهمیت و ضرورت پژوهش ، هدف ها ، فرضیه ها ، تعاریف نظری و عملیاتی).

۲-ادبیات و پیشینه های پژوهش (مقدمه ، خود کارآمدی ، نظریه بندورا با رویکرد شناختی-اجتماعی ، مفهوم خودکارآمدی ، نقش خودکارآمدی ، منابع خودکارآمدی و عوامل مؤثر در ایجاد خودکارآمدی ، ویژگیهای افراد خودکارآمد ، دلبستگی چست؟ ، نظریه های مختلف در مورد دلبستگی ، سبک های دلبستگی در کودکی ،ثبات الگوهای دلبستگی ، تلویحات دلبستگی برای رشد بعدی ، بیان معنا و مفهوم استرس ، بیان نظریه های استرس ، دیدگاه ها و نگرش های مختلف نسبت به مفهوم استرس ، پیشینه های پژوهشی ، پیشینه های داخلی ، پیشینه های خارجی ، خلاصه فصل ).

۳- روش پژوهش (مقدمه ، روش پژوهش ، جامعه آماری ، حجم نمونه آماری ، روش نمونه گیری ، روش و ابزار گردآوری داده ها، روش اجرا ، روش آماری ).

۴- تجزیه و تحلیل داده ها (مقدمه ، توصیف داده ها ، تحلیل داده ها ، تحلیل رگرسیون چندگانه).

۵- بحث و نتیجه گیری ( پیش گفتار ،خلاصه یافته های پژوهش ، بحث و نتیجه گیری ، محدودیت های پژوهش ، پیشنهادات پژوهشی).

منابع فارسی

منابع انگلیسی

این پایان نامه بر روی  دانش اموزان دختر ۱۸-۱۴سال منطقه۵ تهران انجام شده است. مباحث اماری در این پایان نامه بصورت کامل گنجانده شده است.

 

90,000 ریال – خرید

 

 

 

 

 

 

 

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.kolbedanesh.com ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

درباره ی جلال

جلال یاکشی کارشناس مهندسی نرم افزار هستم . برنامه نویسی و مباحث تجارت الکترونیک از علایق همیشگی من بوده و هست و سعی دارم با استفاده از این دانش گامی در جهت بهبود و ترقی بردارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *