قالب وردپرس درنا توس
خانه / کتاب / تیم مدیریتی شرکت گوگل

تیم مدیریتی شرکت گوگل

تیم ارشد مدیریتی شرکت گوگل شامل افراد زیر است:

اریک اشمیت، رییس هیئت مدیره و مدیر اجرایی

دکتر اریک اشمیت در آگوست ۲۰۰۱ – شهریور ۱۳۸۰ – یعنی بعد از پنج ماه از پیوستن ایشان به اعضای هیئت مدیره به عنوان رییس اجرایی انتخاب شد. همچنین اشمیدت رییس هیت مدیر شرکت Novell است که ایشان به عنوان شخص مرکزی و تصمیم گیرنده در مدیریت و توسعه این شرکت به حساب می‌آید.

اشمیت از شرکت Sun Microsystems در سال ۱۹۹۷ به شرکت Novell پیوست، ایشان در Sun سمت رییس تکنولوژی را داشتند. در مدت خدمت ایشان به Sun که ۱۴ سال طول کشید، ایشان موقعیت های اجرایی را در این شرکت ایفا می‌کرد که نتیجه آن کسب شناخت های بین‌المللی در توسعه تکنولوژی و اینترنت در ارتباط جمعی های تجارت، دولت، تحصیلات، فرهنگ ودانش بود. اشمیدت همچنین نقش بسیار مهم و اساسی را در بازار Java، زبان برنامه نویسی independent کامپیوترهای Sun را داشت.

قبل از پیوستن به Sun، اشمیدت جزو یکی از اعضای پژوهشی در لابراتوار دانش کامپیوتری شرکت (Xerox palo Alto Research Center PARC) را داشت. او همچنین مقام هایی را در Bell Laboratories و Zilog نیز داشت.

اشمیدت دارای دکترای کامپیوتر و دیپلم عالی مهندسی برق از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. ایشان کارشناسی مهندسی برق خود را از دانشگاه پرینستون دریافت کرده است.

لری پیج، از بنیانگذاران و رییس کل

لری پیج دارای تحصیلات عالی مهندسی علوم از دانشگاه میشیگان است. همچنین ایشان رییس این دانشگاه نیز بوده است. پیج همچنین دارای مدرک دکترای کامپیوتر از دانشگاه استنفورد است.

پیشینه کاری او شامل طراحی نرم‌افزار در شرکت Advanced Management Systems در واشنگتون و شرکت CogniTek در اوانستون بوده است. پیج اولین تجربه کاری خود را در زمینه کامپیوتر در سال ۱۹۷۹ شروع کرده است. ایشان به همراه سرجی برین در سال ۱۹۹۸ بنیانگذار گوگل بودند.

سرگئی برین، از بنیانگذاران و رییس تکنولوژی

سرگئی برین که اهل مسکو است، مدرک کارشناسی کامپیوتر خود را با افتخارات ریاضیات از دانشگاه مریلند دریافت کرده است. ایشان هم اکنون دارای دکترای کامپیوتر از دانشگاه استنفورد است. سرگئی ۲۷ سال سن دارد و آشنایی و با لری پیج در دانشگاه استنفورد سبب شد که در همکاری و تاسیس گوگل نقش داشته باشد.

دلبستگی های پژوهشی آقای برین، موتورهای جستجو، تامین اطلاعات از منابع ساختار نیافته، و داده کاوی در مجموعه‌های بزرگ متنی و داده‌های علمی را دربرمی گیرد. وی بیش از یک دوجین مقاله و رساله در ژورنالهای دانشگاهی به چاپ رسانده است. عنوانهای برخی از نوشته‌های او عبارتند از: آشکار کردن الگوها و ارتباطها در وب؛ داده کاوی پویا: معماری تازه‌ای برای داده‌های پربعدی، که همرا ه با Larry Page منتشر کرده است؛ فنون مقیاس پذیر برای کاوش ساختارهای سببی؛ شمارش پویای Itemset و تدوین قواعد برای داده‌های سبد خرید؛ وفراتر از سبدهای خرید: تعمیم قواعد تداعی به همبستگی ها.

برین یکی از بهترین سخنگوها و مباحثگرها در انجمن ها و آکادمی های ملی و بین‌المللی بوده که می‌توان از آناه Academy of American Achievemen، European Technology Forum، Entertainment and Design و Silicon Alley 2001 را نام برد.

امید کردستانی، معاون رییس فروش و توسعه تجاری

امید کردستانی بیش از ۱۲ سال سابقه در سرمایه گذاری و مصرف تکنولوژی سطح بالا، به همراه نقش کلیدی در بخش پیشگام اینترنت شرکت Netscape Communications را داراست. ایشان به عنوان معاون رییس فروش و توسعه تجاری در شرکت Netscape باعث شد تا این شرکت در یک سال ۸۸ میلیون دلار و ۲۰۰ میلیون دلار را در ۱۸ ماه فقط از وب‌گاه خود حاصل نماید.

کردستانی به شرکت Netscape به عنوان مسئول فروشهای OEM پیوست در حالی که ایشان مسئولیت هایی را در شرکتهایی مانند [[Citibank، AOL، Amazon، Intuit، Travelocity، Intel، @Home، [[eBay، و Ecite را داشت. پیش از Netscape نیز ایشان به عنوان مدیر تبلیغات و بازاریابی در شرکتهای ۳DO Company، Go Corporation و HP را داشت.

کردستانی یک مدرک MBA را نیز از دانشگاه استنفورد و کارشناسی مهندسی خود را نیز از دانشگاه San Jose Stat دریافت کرده است.

تیم آرمسترانگ، معاون رییس فروش تبلیغات

تیم آرمسترانگ از Snowball.com به گوگل آمد. تیم در آن شرکت معاون رییس فروش و برنامه ریزی بود، او مدیریت گروهی شامل از ۱۰۰ کادرکن را در حدود ۱۶ ماه به عهده داشت. ایشان همچنین مسئول بخش برنامه ریزی و خویشاوندی و بازاریابی بود که شرکت های خویشاوند آن را می‌توان New Line Cinema و لیگ های NFL نامید.

قبل از Snowball.com، آرمسترونگ در شرکت IDG مسئولیت مدیر فروش ملی را به عهده گرفته بود.

آرمسترانگ دارای مدارک تخصصی اجتماعی و اقتصادی است. ایشان همچنین یکی از قهرمانان دو ماراتن است.

اورس هلتزل

اورس از دانشگاه کالیفرنیا به پیوست. ایشان یکی از اساتید علوم کامپیوتر آن دانشگاه بودند. ایشان مدرک کامپیوتر خود را در سال ۱۹۸۸ از دانشگاه زوریخ دریافت کرد. در سال ۱۹۹۴، ایشان دکترای کامپیوتر خود را از دانشگاه استنفورد دریافت کرد.

اورس یکی از پیشگامان علم Java نیز می‌باشد. قبل از پیوستن به گوگل، ایشان یکی از بنیانگذاران Animorphic Systems بود که این سیستم کامپایلر Smalltalk و Java را فراهم آورد. بعد از Animorphic Systems در سال ۱۹۹۷، ایشان به Hostpro برای کامپایلر Hostpro Java کمک چشمگیری را کرد.

در سال ۱۹۹۶، ایشان جایزه CAREER را از National Science Foundation برای تخصص آند در زبان object-oriented دریافت کرد.

ایشان “شخص گوگل” نامید شد پس از آن که نخستین شخص VP شد.

کریگ سیلوراذشتاین، مدیر تکنولوژی

سیلوراشتاین هم اکنون جدا از دانشگاه استنفورد جایی که دکترای کامپیوتر خود را دریافت کرده می‌باشد. سیلوراشتاین یکی از اعضایی بود که در الگوریتم پژوهشی گوگل در دانشگاه استنفورد حضور داشت. پیشه آکادمیک ایشان در مدیریت ساختاری است. ایشان همچنین با Xerox PARC همکاری داشته است.

سیلواشتاین دارای کارشناسی کامپیوتر از کالج هاروارد است. ایشان همچنین یکی از بنیانگذاران گوگل است.

ایشان نیز نان روزانه گوگل را فراهم آورده است که توسط سیستم‌عامل لینوکس کار می‌کند.

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.kolbedanesh.com ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

درباره ی جلال

جلال یاکشی کارشناس مهندسی نرم افزار هستم . برنامه نویسی و مباحث تجارت الکترونیک از علایق همیشگی من بوده و هست و سعی دارم با استفاده از این دانش گامی در جهت بهبود و ترقی بردارم.

مطلب پیشنهادی

آنتی ویروس - کلبه دانش

معرفی ۱۰ آنتی ویروس رایگان برتر

  هر رایانه‌ای برای در امان ماندن از ویروس‌ها و بدافزارها به یک آنتی‌ویروس مناسب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوازم خانگی بانه فروش